Technológia umývania okien

Ako umývame okná?

Tajomstvo systému umývania okien s použitím filtrovanej vody spočíva v tom, že voda, ktorá sa používa, je pred použitím zbavená všetkých nečistôt.

Ide primárne o minerály a chemické zlúčeniny:

  • horčíka,
  • draslíka,
  • kremíka,
  • magnézia,
  • chloridov,
  • dusičnanov,
  • síranov,

Tieto zlúčeniny sú hlavnou príčinou zanechávania vodných škvŕn po uschnutí vody.

V zásade platí, že ak chceme umývať okná s perfektne čistým konečným efektom, voda musí byť 100 percentne prefiltrovaná a zbavená nežiadúcich prvkov.

To sa zabezpečuje inteligentným systémom filtrov na báze reverznej osmózy.  To však nie je všetko. Voda obsahuje ešte častice v podobe iónov, ktoré sa s veľkosťou menšou ako molekuly vody hravo dostanú cez filtračný systém. Práve preto filtrovaná voda prechádza cez deionizačny systém, po ktorom je voda nielen perfektne čistá ale aj deionizovaná. Nadobúda vlastnosti aktívneho magnetu na nečistoty, veľmi rýchlo schne a nezanecháva mapy po uschnutí.

Voda je pri umývaní  pumpovaná systémom hadíc do teleskopickej metly, ktorej hlava je tvorená z mäkkých syntetických vlákien. Tie uvoľnia nečistoty mechanicky, pričom  voda vstrekovaná tryskami absorbuje všetky nečistoty a odvádza ich z čistenej plochy, ktorá potom uschne perfektne čistá.

Mobilná čistiareň okien

Kompletný systém umývania okien nosíme vždy so sebou. Autá disponujú 500 litrovou nádržou plnou 100-percentne čistej filtrovanej a deionizovanej aktívnej vody. Voda je pumpovaná cez hadicu  do  teleskopických metiel s dosahom až do výšky 20 metrov. Voda je vháňaná čerpadlom, kde je na konci metiel cez trysky rozprašovaná na umývaný povrch. S mobilnou čistiarňou nám nerobí problém dostať sa aj na zdanlivo nedostupné miesta. Hadica nám umožňuje pracovať až 100 metrov od zaparkovaného auta.

 

Kontaktujte nás

Vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku, alebo plán trvalo čistých okien a fasád so zľavou.