Špecializujeme sa na :

Umývanie okien

Industriálne, komerčné a privátne umývanie okien. Pomocou systému reach and wash založeného na princípe filtrovanej a deionizovanej čistej vody, za pomoci karbónových teleskopických metiel, umývame až do výšky 20 metrov. Popri umývaní okien umývame zároveň aj rámy, parapetné dosky a vonkajšie žalúzie. V prípade lepšej dostupnosti používame aj tradičné metódy umývania okien a rebríky.

 

Umývanie sklených a iných hladkých umývateľných fasád

Pracujeme až do výšky 20 metrov. Umývame všetky umývateľné povrchy ako je sklo, PVC materiály, či plech. Všetko za pomoci aktívnej deionizovanej filtrovanej vody. V práci nám neprekážajú zaparkované autá, záhony, alebo terénne úpravy, ktoré znemožnia požitie plošín. Zaručujeme perfektne čistý povrch bez akéhokoľvek poškodenia fasád, alebo parapiet.

 

Umývanie výkladov, markíz a zimných záhrad

Umývame systémom čistej deionizovanej vody, pričom umývame aj rámy. A to vo všetkých ťažko dostupných miestach. Teleskopické metly sú najistejší postup pre zachovanie bezpečnosti pri práci a  najlepší konečný efekt.

Umývanie svetelných reklám a reklamných tabúľ

Vaše svetelné reklamy, či reklamné tabule budú po našom príchode opäť žiariť čistotou. Použijeme systém reach and wash s ktorým ich umyjeme rýchlo a efektívne.

Umývanie vonkajších žalúzií

Nechajte zložité ručné umývanie externých žalúzii na profesionálov. Spravíme to za Vás rýchlo a efektívne za pomoci deionizovanej vody a aktívnych čistiacich pvc vlákien. Poradíme si aj v prípade väčšieho množstva nečistôt na okrajoch žalúzii. Vaše žalúzie budú opäť žiariť ako nové.

Umývanie krytov CCTV kamier a krytov osvetlenia

Našimi teleskopickými metlami dosiahneme tam, kde sú aj rebríky prikrátke a to až do výšky 20 metrov, bez akéhokoľvek rizika úrazu a škôd na majetku, pretože pracujeme zo zeme. Budete mať opäť jasný obraz a Vaše osvetlenie bude svietiť ako nové

Umývanie značenia

Je vaše značenie tak špinavé, že ho už skoro nevidno? Umývame značenia z akéhokoľvek druhu umývateľných materiálov. Vaše značenie bude opäť jasne viditeľné....

 

Kontaktujte nás

Vypracujeme Vám nezáväznú cenovú ponuku, alebo plán trvalo čistých okien a fasád so zľavou.